0
0
0

Маркери для маркерної дошки

Код товару: Lineplus
0
50.00 грн

Маркер для магнітно-маркерної дошки – аксесуар, без якого використовувати обладнання неможливо. Вибирати додаткове приладдя для дошки потрібно уважно: для магнітної поверхні підійдуть лише конкретний вид маркерів. Від цього залежить довговічність та термін експлуатації поверхні.

Маркери для малювання на маркерній дошці: особливості та характеристики

Білі дошки з магнітною поверхнею, де можна писати маркером, широко використовуються у школах, садах, офісах компаній. Але щоб обладнання було максимально ефективним та прослужило заявлений експлуатаційний термін, важливо використовувати спеціальні аксесуари, зокрема набір маркерів для маркерної дошки. Один такий маркер складається із пластикового корпусу, м'якого пористого стрижня, ємності з барвником, а називається – борд-маркер. Для нього характерні такі властивості:

  • Написане швидко висихає після користування;
  • Писати чи малювати можна, не побоюючись розлучень, розпливчастих ділянок тощо;
  • Витерти написане легко спеціальною губкою;
  • Слід від маркера зберігає яскравість і не блякне з часом;
  • Під час листа стрижень не скрипить, слід рівний та м'який.

Важливо: для роботи таким типом покриття підходять лише аксесуари для магнітно-маркерних дощок. Не варто брати маркер до фліпчарта, щоб написати щось на магнітній дошці. Вироби мають спеціальне маркування – Whiteboard, тобто призначені для білої дошки.

Маркер для маркерної дошки в Україні: чому варто вибрати нас

Фабрика ТСО – провідний виробник обладнання для шкіл та офісів в Україні: ми випускаємо фліпчарти та дошки, займаючи третину сегмента вітчизняного ринку. Щоб зробити користування більш комфортним та ефективним, ми пропонуємо спеціалізовану продукцію для комплексної експлуатації. Причини замовити у нас:

  • Поставляємо аксесуари для дощок від світових виробників, продукція яких перевірена часом та довела високу якість;
  • Пропонуємо товари за помірними цінами.

Спрей-очисник для маркерних дощок, що дозволяє зберегти властивості магнітного покриття, також можна замовити у нашому інтернет-магазині. Наші консультанти допоможуть підібрати дошку потрібного розміру та допоміжні товари до неї. Відправка будь-якою транспортною компанією, оплата - готівкою при отриманні, безготівковим розрахунком або на картку.