0
0
0

Як вибрати дошку для малювання маркером?

Як вибрати дошку для малювання маркером?

Як обрати дошку для малювання маркером?

 

Дошка, на якій пишуть маркером, це та річ, яка займає почесне місце в кожному офісі, активно використовується в школах, університетах, на курсах, онлайн тренінгах, в бізнес-центрах, банках, веб-курсах і навіть вдома.

 

Маркерна дошка це необхідний інструмент для всіх, хто хоче стати продуктивнішим На ній просто писати, легко стирати написане і зручно планувати. А для деяких вчитися і навчати за допомогою дошки набагато ефективніше, ніж використовуючи нескінченні зошити і роздруківки.

 

Дошка для маркерів це не тільки зручний помічник в навчанні, а й незамінна річ для проведення презентацій, лекцій, тренінгів та інших видів публічних виступів. Вона допомагає візуалізувати матеріал, роблячи його більш доступним, допомагає спікерам подолати страх виступу. Відволікаючись на написання тез, схем і діаграм на дошці, людина концентрує свою увагу на матеріалі, а не на аудиторії і думках про те, як  щось не забути.

 

Незалежно від того, хто Ви і чим займаєтеся: учитель який хоче привернути увагу учнів, студент, якому необхідно ефективно і швидко запам'ятовувати багато матеріалу, або турботливі батьки, чия дитина з ранніх років демонструє шедеври пейзажного мистецтва в найнесподіваніших місцях дошка для малювання маркерами допоможе Вам досягти поставлених цілей.

 

Але на ринку меблів так багато різних видів і моделей дошок, що можна легко розгубитися і купити не те, що потрібно. Продавці кидаються гучними словами про екологічність матеріалів, практичність, мобільність, магнітні й антивідблискові властивості виробів. Але що все це означає? Ми допоможемо Вам розібратися у всіх тонкощах маркерних дошок, їх видах, властивостях і способах застосування.

 


Почнемо з того, де і як можна використовувати маркерну дошку? Варіантів дійсно багато, тому ми вибрали 15 ідей як можна використовувати маркерну дошку:

 1. Для презентацій проектів в офісі.
 2. Для аналізу продажів.
 3. Для захисту дипломної, курсової, самостійної роботи та інших видів студентських проектів.
 4. Для вивчення іноземних мов.
 5. Для малювання.
 6. Щоб створювати макети сайтів, додатків та інших діджитал-продуктів.
 7. Для планування і відзначення успіхів.
 8. Для викладання в школі або на курсах онлайн.
 9. Для вирішення завдань.
 10.  Для генерування ідей, мозковий штурм.
 11.  Для інтерактивних ігор.
 12.  Щоб навчатися вдома.
 13.  Як інвентар під час виступів та лекцій.
 14.  Щоб залишати записки і нагадування, вдома або в офісі.
 15.  Для написання меню для кафе і ресторанів.

 

Це далеко не всі ідеї застосування виробу, адже дошка на якій пишуть маркером незамінний помічник у всіх сферах життя. Але, крім широкого спектра використання, вона має ще кілька переваг:

 • Довговічність.
 • Легкість у догляді.
 • Привабливий зовнішній вигляд.
 • Економія паперу.
 • Міцність до пошкоджень.
 • Проста і зрозуміла схема монтажу.
 • Стильний дизайн, який буде гармонійно виглядати в будь-якому інтер'єрі.

 

Яка маркерна дошка краща?

 

На жаль, немає рейтингів і досліджень, яка дошка краща за інші, все залежить від того, як часто і як довго Ви будете користуватися нею і для яких завдань Ви купуєте товар.

 

Щоб вибрати маркерну дошку, потрібно визначитися з кількома аспектами:

 1. Пересувна, статична або настінна? Якщо Ви часто будете переміщати дошку в різні приміщення, радимо доглянути маркерну дошку на коліщатках. А якщо ж вона буде залишатися на одному місці, тоді сміливо беріть конструкцію на ніжках або настінну модель.
 2. Кількість поверхонь? Для тих, кому потрібно писати багато і швидко, не витрачаючи часу на стирання написів, ідеальним варіантом буде поворотна дошка з двома робочими поверхнями. Вони можуть бути обидві маркерні, або комбіновані, наприклад, маркерна і крейдяна поверхні.
 3. Розмір дошки? Це залежить від цілей, чим більше Вам потрібно писати, тим більший розмір варто обирати. Ми можемо виготовити дошку за індивідуальними замірами і дизайном для Вас.
 4. Антивідблискове покриття? Дошку з покриттям від відблисків можна використовуватися як екран для проектора.
 5. Магнітна поверхня? Магнітні властивості дозволяють прикріплювати фото, картинки, роздруковані графіки, схеми та інші матеріали.
 6. Ціна? Скільки Ви готові заплатити за маркерну дошку? У нас в наявності офісні дошки від 280,00 до 12000 гривень. Кожен знайде тут дошку до душі і по кишені.
 7. Гарантія? Навіть якщо продавець запевняє Вас у тому, що його дошки найкращі і у них "найвища якість на ринку", не варто купувати товар, якщо на нього немає гарантії. Зупиніть свій вибір на дошках від виробників, які дають гарантію на каркас і покриття. У нас є гарантія: 5 років на каркас і 1 рік на покриття дошки.

 

Проаналізувавши всі ці пункти, Вам буде легше визначитися з тим, яку дошку купувати, а якщо Вам все ще складно вибрати, тоді напишіть нам в онлайн-чаті або зателефонуйте за номером, вказаним на сайті, і ми обов'язково допоможемо і підберемо для Вас ідеальну маркерну дошку.

 

Як очистити дошку?

 

Маркерна дошка служить в середньому від 5 до 10 років. Але можна продовжити її термін придатності, якщо правильно доглядати за виробом. Власники дощок, на яких потрібно писати маркером, часто нехтують очищенням поверхні. Уже через кілька місяців вони помічають, що на дошці залишаються сліди від маркерів, які з часом стають все помітніше.

Щоб цього не сталося, потрібно очищати робочу поверхню після роботи. Для цього використовуйте спеціальний спрей для маркерних дошок. Він дбайливо очищає поверхню не пошкоджуючи її.

 

Все, що Вам потрібно для очищення дошки: засіб для чищення з вмістом мила або спирту і чиста м'яка тканина. Етапи очищення дошки:

 1. Заштрихуйте сліди свіжим маркером (не використовуйте перманентний, а тільки той, який можна стерти).
 2. Зачекайте пару секунд, щоб маркер висох. Після цього натріть плями тканиною. Таким чином, свіжі чорнило стирається маркера допоможуть прибрати старі забруднення. Витріть дошку, і переконайтеся, що всі плями зникли.
 3. Якщо плями ще залишилися і сліди дуже старі, повторіть процедуру ще раз.

 

Після того, як Ви досягли бажаного результату, і дошка чиста, радимо протерти її вологою тканиною. Можете використовувати очисні засоби для кращого ефекту. Зачекайте, поки дошка висохне і можете знову працювати з поверхнею.

 

Якщо ж під рукою не виявилося спеціального миючого засобу, є ще кілька способів очищення поверхні:

 

Спосіб 1. Перекис водню.

Візьміть м'яку ганчірку або рушник і змочіть його перекисом. Ретельно вимийте дошку і протріть її насухо губкою.

 очищення маркерної дошки перекеснем

Спосіб 2. Медичний спирт.

Нанесіть спирт на губку і протріть дошку. Після цього сухою ганчіркою зітріть залишки маркера. Замість спирту можна використовувати спиртовмісні засоби, наприклад, дезинфектор для рук.

 очищення маркерної дошки спиртом

Спосіб 3. Ацетон або засіб для зняття лаку зі вмістом ацетону.

Нанесіть засіб на суху губку і протріть дошку. Після цього потрібно витерти поверхню дитячими вологими серветками.

очищення маркерної дошки оцетом

Крім цих засобів, для очищення дошки можна використовувати:

 • горілку;
 • очищувач скла;
 • воду з милом;
 • соду;
 • оцет.

 

Очищати дошку бажано раз у два дні, за умови, що ви користуєтеся нею щодня. Тоді вона надовго збереже привабливий зовнішній вигляд і Вам буде приємно працювати з поверхнею.

 

Не забувайте головне правило використання маркерні дошки: пишіть правильними маркерами! Їх виготовляють спеціально для маркерних дошок, вони мають яскраво виражений колір і при цьому легко стираються сухою губкою. Ні в якому разі не пишіть перманентними маркерами, адже їх дуже складно прибрати з поверхні.

 

Яким повинен бути хороший маркер?

 1. Без різкого запаху.
 2. Швидко висихає.
 3. Легко стирається.

На ринку зараз достаток маркерів різних кольорів і розмірів. Є більш тонкі і дуже грубі маркери. Вибирайте ті моделі, які підходять саме Вам і не забувайте, що якісний маркер допоможе зберегти Вашу дошку красивою і чистою на довгий час.

 

Завжди залишайте маркери в горизонтальному положенні і не забувайте про те, щоб закрити ковпачок після використання. Ви ж не хочете, щоб він засох, адже доведеться купувати новий. І ні, в цьому випадку не вийде як з фломастером: кілька крапель спирту або парфумів і він як новенький. Ці маркери потрібно заправляти тільки спеціальним чорнилом, якого немає у звичайних магазинах. Тому, завжди закриваємо маркер ковпачком.

 

Як довго можна зберігати написане на дошці?

 

Іноді буває так, що інформація, яку Ви нанесли, буде потрібна ще якийсь період часу. В такому випадку краще, щоб вона не залишалася там на довше ніж 5-7 днів. Якщо ж інформація актуальна протягом тривалого часу, видаліть напис, ретельно очистіть дошку і нанесіть інформацію знову.

 

Також рекомендуємо використовувати спеціальний спрей для очищення маркерної дошки. Він допомагає відновити поверхню, видалити сліди від маркерів і прибрати дрібні подряпини. Спрей і маркери для дошки Ви можете придбати у нас разом з виробом. 

 

Дошка для малювання або тимчасових записів

 

Більшість тих, хто активно використовує маркерні дошки, не знають, що їх існує кілька типів. Це призводить до того, що дошки не підходять власникам і часто вони розчаровуються в покупці. Щоб цього не сталося, давайте розберемося, які типи матеріалів для дошок існують.

 

Перші маркерні дошки виготовляли з емальованої сталі. Цей матеріал був дорогим і мало хто міг дозволити собі таку розкіш як маркерна дошка. Тому виробники стали шукати більш дешеві матеріали, щоб більше людей могли придбати цей виріб. Так, на зміну прийшли доступні ламіновані деревоволокнисті плити, сталеві плити з акриловим покриттям і ламінати високого тиску. Ці дошки трохи поступаються емальованій сталі в контексті довговічності, але вони чудово проявили свої властивості в школах, університетах та інших навчальних закладах.

 

Є кілька типів поверхні маркерних дошок:

Дошка з меламіну. Меламін це бюджетний варіант ламінованого покриття маркерної дошки. Цей матеріал зношується швидше, якщо порівнювати його з порцеляновою дошкою. На поверхні виробу починають залишатися сліди від маркерів, які з часом стають все помітніше. Щоб уникнути цього, потрібно очищати дошку спеціальним спреєм або спиртовмісних миючим засобом.

Але, незважаючи на цей невеликий недолік, дошки з меламіну ідеальний і доступний продукт для тих, хто використовує дошку кілька разів на тиждень, а не щодня.

 

Дошка з порцеляни. Така дошка зроблена зі сталі і білої кераміки. Конструкція має алюмінієву підкладку і магнітні властивості.

Дошка з порцеляни і стали більш міцна і стійка до подряпин, вм'ятин, плям та інших пошкоджень. Вони прослужать Вам набагато більше, ніж дошки з меламіну, але при цьому їх вартість на порядок вища.

 

Дошка зі скла. Представники цієї моделі маркерних дошок зроблені із загартованого скла, тому вони міцні і абсолютно безпечні у використанні. Виглядає така дошка дуже ефектно і точно приверне до себе увагу.

Є дошки з прозорого і кольорового скла, обирайте колір, який підійде для дизайну Вашого офісу, кабінету або кімнати. Виробники пропонують безліч варіантів виробів: з рамками і без, з магнітною поверхнею для закріплення документів, графіків та інших документів або лише з маркерним покриттям.

 

Часто, з метою безпеки, дошки зі скла роблять із закругленими кутами. У нас доступні моделі настінних і пересувних дошок, останні оснащені коліщатками для зручного переміщення. Такі вироби стануть фішкою Вашого офісу або класу, єдине, що може Вас зупинити від покупки скляної дошки це її вартість. 

 

Пофарбована сталь або алюміній. Дошка з пофарбованої сталі відома своєю якістю і міцністю. Поверхня виробу дуже гладка, тому маркери добре стираються. Алюмінієву поверхню фарбують у декілька шарів: базовий шар (чорний або білий) і прозорий, що закріплює шар. Поверхня дошки має магнітні властивості, в роботі можна використовувати матеріали, які легко прикріпити за допомогою магнітів.

 

Маркерні дошки зі сталевою або алюмінієвою поверхню в основному використовують як стенди для розміщення інформації в школах, лікарнях, автошколах, банках, бізнес-центрах. Вони виглядають лаконічно і завжди привертають увагу тих, кому адресований текст.

 

Кераміка, яку обпалюють на поверхні зі сталі. Це найміцніші дошки на ринку, на них дають 50 років гарантії! Найчастіше, їх використовують в складних робочих умовах, де потрібна висока міцність інвентарю. Вони не вбирають чорнила перманентних маркерів, стійкі до подряпин і мають магнітну поверхню. Очищати дошку можна будь-яким миючим засобом, який найкраще підходить для порцеляни, після чистки поверхню дошки слід промити водою і насухо витерти м'якою ганчіркою для того, щоб на дошці не залишалося слідів від маркерів.

 

Вибір основи для дошки

Профіль маркерної дошки це найважливіша частина виробу, яка забезпечує міцність конструкції і її непохитність під час використання. Ми виготовляємо дошки з трьома видами профілів:

 1. Малий стандарт (недорогий, але якісний варіант).
 2. Стандарт.
 3. Ерудит (профіль з унікальним дизайном і підвищеною міцністю).

 

Маркерні дошки є двох типів: з рамками або без. Дошки з обрамленням можна часто зустріти в школах, університетах, офісах. Одна із головних переваг дощок з рамками полягає в тому, що на рамі зазвичай встановлюють підставки для маркерів і губок. Це дуже зручно, адже завжди все під рукою. Найчастіше рами виготовляють з алюмінію і дерева.

 

Переваги рамок з алюмінієвого профілю:

 • Акуратне обрамлення.
 • Чіткий кут огляду
 • Легше розподіляти робочий простір.

 

Такі дошки як правило виготовляють зі спеціальними захисними окантовками із пластику, щоб дошка була максимально безпечною у використанні і для дорослих, і для дітей.

 

Також все більш популярними стають дошки з дерев'яним профілем. Це відмінне рішення для тих, хто любить багато дерева в інтер'єрі. Такі рамки роблять з натурального дерева, яке потім шліфують, покривають лаком і фарбою. Дошки з дерев'яним профілем вимагають більш дбайливого ставлення. Таку дошку не бажано зберігати у приміщенні з підвищеною вологістю.

 

Дошки маркерні без рамки відмінною підійдуть любителям мінімалізму і простоти в деталях. Дошки такого типу зазвичай використовують для ефектних презентацій, в інтер'єрах модних закладів або ж у магазинах.

 

Також дошки без обрамлення ідеально підходять для стендів, на них можна розміщувати корисну інформацію, графіки, планування і просто обмінюватися повідомленнями.

 • Переваги дощок без рамок:
 • Цікавий дизайн.
 • Невеликий формат.
 • Легкість в експлуатації і невибагливість у догляді.

 

Ми виробляємо дошки з обрамленням і без нього. На сайті Ви можете вибрати дошку будь-якого типу. Ми також виготовляємо дошки під замовлення і погоджуємо з Вами розмір, матеріал, розграфлення та інші особливості майбутньої дошки. Щоб замовити маркерну дошку, пишіть нам або телефонуйте за номером, вказаним на сайті.

 

Який профіль вибрати: дерево або алюміній?


Все залежить тільки від Ваших особистих переваг, дошка з дерев'яним профілем виглядає більш естетично, але при цьому, дерев'яна рамка зменшує робочу поверхню на 4-5 сантиметрів. Якщо для Вас це не важливо, тоді сміливо обирайте дерев'яний профіль.

 

Ну а якщо для Вас важливий кожен міліметр поверхні, надійність і міцність профілю тоді алюмінієва рамка задовольнить Ваші вимоги.

 

Величезною популярністю серед офісних замовників користуються дошки на тринозі, вони не займають багато місця, їх легко пересувати, така конструкція дуже стійка.

 

В наявності дошки таких розмірів:

 •  900x500 мм,
 •  2000*1000 мм,
 •  4000*1000 мм,
 •  3000*1000 мм,
 •  1500*1200 мм,
 •  1500*1000 мм,
 •  1000*1200 мм,
 •  1200*900 мм,
 •  1000*1000 мм,
 •  900*600 мм,
 •  500*350 мм,
 •  1000*650 мм,
 •  1000*750 мм.

 

Якщо тут немає потрібного Вам розміру, напишіть нам, ми виправимо це і створимо дошку ідеальних параметрів тільки для Вас.

 

Сподіваємося, що ми відповіли на питання "Як називається дошка для малювання маркером?" і тепер Ви знаєте все і трошки більше про маркерні дошки.

 

На сайті Ви можете купити дошку маркерну оптом або в роздріб, замовити нестандартне розкреслення поверхні або дошку за індивідуальними замірами. Ми створюємо дошки кожен день вже 20 років для того, щоб Вам було комфортно працювати, вчитися і розвиватися.

Коментарі
Схожі статті
01.12.2020
Як оформити коркову дошку?
Як оформити коркову дошку?
А Ви помітили, що оточуючи себе красивими речами, ми автоматично відчуваємо себе більш комфортно і впевнено? За допомогою коркової дошки можна організувати свій робочий простір, місце для навчання і навіть затишний і стильний куточок для будинку. Як ..