0
0
0

Планер цілей

Код товару: Без профілю
0
Орієнтація: Вертикальна Поверхня: Маркерна Колір поверхні: Білий Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 300х450 мм
1 463.00 грн

Якщо не вдається досягти поставленого завдання, можливо, потрібно просто купити планер із цілями. Невигадливий і функціональний органайзер призначений для того, щоб чітко прописувати, позначати плани на найближче чи далеке майбутнє. Щодня нагадуючи собі про те, чого треба досягти, людина краще концентрується на запланованому і швидше приходить до важливої точки свого маршруту.

Купити планер для цілей можна за допомогою інтернет-магазину ТСО. Наша фабрика виробляє маркерні та крейдяні дошки, фліпчарти, скляні перегородки, мудборди, органайзери та ін. У каталозі представлені позиції для дитячих садків, шкіл, ВНЗ, компаній та організаторів тренінгів. Займаючи третину українського ринку, ми постійно працюємо над покращенням якості продукції. Дитячий планер на тиждень також можна замовити у нас.

Планер мети: експлуатаційні характеристики виробу

Іноді складнощі отримання бажаного за фактом пояснюються недостатнім рівнем організованості та відсутністю мотивації. Найпростіший спосіб змусити себе рухатися трохи швидше до мети – повісити наочний «нагадувач», з яким ви фокусуватиметеся на дійсно важливому. Крім того, що планер дуже корисний для самодисципліни та особистісного зростання, він ще й естетичний: завдяки чудовому вигляду органайзер може використовуватися як самостійний елемент інтер'єру.

Основою для дошки-планера є металева основа. Вона покривається спеціальним полімерним складом, що запікається після кожного етапу нанесення. Завдяки цьому утворюється тверде покриття, стійке до подряпин та пошкоджень. Рамка з анодованого алюмінію надає додаткової міцності. У чому переваги такого обладнання?

  • Якісна поверхня, де легко писати спеціальним маркером. Барвник не залишає слідів, швидко висихає та залишається яскравим;
  • Для догляду потрібна лише губка та періодична обробка спеціальним спреєм – він позбавляє жиру, забруднень і плям;
  • Універсальність. Такий органайзер можна встановити як удома, так і в офісі;
  • Доступні варіанти у різних розмірах – 0,3х0,2 м, 1,5х1 м;
  • Представлені позиції із настінним кріпленням та магнітними властивостями – такі планери для досягнення цілей можна фіксувати на холодильник.

Планер для цілей купити можна у горизонтальному або вертикальному виконанні, а також у комбінації матеріалів – із вставкою коркового дерева.