0
0
0

Планер маркерний

Код товару: СТАНДАРТ
0
Орієнтація: Горизонтальна Поверхня: Маркерна Колір поверхні: Білий Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 1000х1000 мм
2 276.00 грн

Маркерна дошка-планер – ваш помічник, який допоможе встигати все заплановане і не забувати про глобальні завдання. По суті, планер повторює вайтборд з його можливістю багаторазового написання та стирання інформації. Просто встановлюйте цілі, нагадування, важливі позначки заздалегідь – і спостерігайте, як ваше життя стає більш насиченим, наповненим, організованим, а діяльність – продуктивною.

Планер купити в Україні можна через інтернет-магазин ТСО. Ми пропонуємо продукцію українського виготовлення безпосередньо від виробника. Фабрика випускає дошки, фліпчарти, мудборди та іншу продукцію для шкіл, садів, вишів, офісів тощо. Ми постійно покращуємо технології виготовлення та поповнюємо каталог допоміжними аксесуарами для догляду та роботи з пристроями. Висока якість витратних матеріалів, готових виробів – причини, якими обирають нас.

Дошка-планер магнітно-маркерна: характеристики товару

Маркерний планер нагадує шкільну білу дошку, де можна писати спеціальним маркером. Суть використання виробу та ж, з тією лише відмінністю, що для швидкої та зручної фіксації потрібної інформації є необхідні поля та комірки.

Конструкція складається з металополімерної деталі, покритої емаллю. Декілька шарів складу, запеченого при високих температурах, утворюють рівну поверхню, на яку можна легко писати та малювати спеціальними маркерами з поміткою whiteboard. Для більшої стійкості до деформацій та міцності передбачений алюмінієвий профіль із пластиковими кутками: так планер-магнітно-маркерний збереже свою форму і згодом його не поведе. Відмінні властивості:

  • Виріб має відносно невелику вагу та легко кріпиться на стіні. Просто підвісьте дошку на висоті, зручній для перегляду, і завжди нагадуйте собі про майбутні справи;
  • У каталозі є позиції з магнітними властивостями: такі планери можна чіпляти на холодильник на кухні;
  • На покритті легко писати, а для очищення достатньо протерти спеціальною губкою та зрідка очищати спеціальним спреєм для усунення забруднень;
  • Асортимент представлений табличками різних розмірів та тематики – для денного, тижневого, місячного планування, встановлення цілей, фіксації показників продажів у компанії тощо.

Замовити місячний планер-дошку в Україні також можна через наш інтернет-магазин.