0
0
0

Планер на місяць

Код товару: СТАНДАРТ
0
Орієнтація: Горизонтальна Поверхня: Маркерна Колір поверхні: Білий Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 900х600 мм
1 068.00 грн

Планери на місяць – дієвий спосіб організувати свій побут і наблизитися до тієї самої заповітної мети «все встигати». Планери, як і інші типи магнітних дощок, є ефективним інструментом візуального обміну інформацією з іншими або нагадування для себе. Маючи перед очима таку шпаргалку, ви краще концентруватиметеся на основних завданнях, які потрібно виконати протягом цього місяця.

Магнітний планер на місяць можна купити в інтернет-магазині ТСО. У каталозі представлена продукція від українського виробника: наша фабрика постачає третину всього обсягу даної ніші на вітчизняному ринку. У виробництві ми використовуємо якісні матеріали, а дошки, фліпчарти, парти, скляні перегородки, планери відповідають стандартам якості та мають санітарно-гігієнічні допуски. Також у нас можна замовити магнітний планер на тиждень.

Робочі характеристики місячного планера

По суті планер справ на місяць виготовлений за принципом видозміненої маркерної дошки. Основою для виробництва є металевий профіль, який покривають кількома шарами емалі, кожен шар запікають за високої температури. За рахунок цього утворюється тверде та міцне покриття, стійке до пошкоджень та подряпин. Деталь обрамляється в рамку з анодованого профілю: він робить виріб ще більш міцним і металева пластина не прогинається при натисканні.

Замовити місячний планер-дошку можна в таких варіантах:

  • Залежно від розташування – вертикальний чи горизонтальний;
  • За розмірами – 100х100 см, 120х90 см, 90х60 см;
  • З особливостями дизайну – комірки для написання завдань щодня мають вигляд звичайної таблиці, розташованих послідовно гуртків тощо.

Календар-планер допоможе позначити дрібні та глобальні цілі на кожен день місяця. Ви не забудете, коли і у кого день народження, коли дати звіт, через скільки днів піти на прийом до лікаря чи перукаря і т.д. А ще такі органайзери мають естетичну подобу, тому стануть повноцінним елементом інтер'єру, внесуть унікальний стиль в атмосферу вашого житла.

Причини купити магнітний планер на місяць

Фабрика ТСО – найбільший виробник продукції для навчальних закладів та роботи в офісі. Займаючи вузьку нішу на ринку, ми постійно відвідуємо тематичні заходи та працюємо над покращенням рівня наших виробів. Чому варто зробити замовлення?

  1. Безпека та екологічність. У роботі ми використовуємо лише висококласні матеріали без токсичного запаху, що не виділяють шкідливих речовин у навколишнє середовище. Відповідність критеріям якості підтверджена спеціальними сертифікатами та санітарно-гігієнічними допусками.
  2. Легке встановлення. Дбаючи про зручність для наших клієнтів, ми комплектуємо обладнання монтажними наборами, які спрощують монтаж конструкції. Надійне кріплення гарантує відсутність будь-яких ризиків для вас, ваших дітей та співробітників.
  3. Практичність та довговічність. Планер-календар на місяць має посилений профіль і тому стійкий до будь-яких пошкоджень, ударів, навіть падінь. Під час малювання або листа покриття не ушкоджується, залишається насичено білим протягом усього експлуатаційного терміну.
  4. Презентабельний зовнішній вигляд. Лаконічний дизайн, монохромність кольору, поєднання білого та металіка повідомляє виробу стильний вигляд. Таку деталь інтер'єру можна використовувати для заповнення порожніх ділянок у приміщенні.

Щоб замовити продукцію, зателефонуйте нам або скористайтесь формою на сайті. Менеджери допоможуть у виборі та оперативно оформлять замовлення на вказаний населений пункт.