0
0
0

Поворотна маркерна дошка

Код товара: ЕРУДИТ
0
Поверхность: Маркерная Размер: 750*1000 мм Цвет поверхности: Белый Цвет каркаса: Бирюзовый Количество рабочих поверхностей: 2
2 460.00 грн

Магнітна поворотна маркерна дошка – сучасне та зручне обладнання, яке використовується у школах, ВНЗ, дитячих садках та установах, де викладають онлайн та офлайн курси. Пристосування поєднує в собі практичність фліпчарта і місткість традиційної шкільної дошки, тому точно буде корисним у ході тренінгів, лекцій, нарад.

Як влаштована дошка маркерна поворотна

Основний елемент конструкції – дошка із металополімеру, покрита кількома шарами спеціальної емалі. Запечена емаль утворює рівне, глянсове покриття з магнітними властивостями, на якому легко та зручно писати маркером. Алюмінієва рамка повідомляє міцність та довговічність дошці. Дошка встановлена на прямокутну опору із чотирма коліщатками, завдяки яким дошку можна без зусиль транспортувати з одного приміщення до іншого.

Зберігають маркер та губку на спеціальній зручній полиці. Головна причина, через яку потрібно купити поворотну дошку у клас або конференц-зал, – це дві робочі поверхні: обертаючи поверхню навколо осі Х, ви можете використовувати обидві сторони, заощаджуючи час та збільшуючи обсяг корисної інформації, якою ділитеся з присутніми.

Дошка поворотна магнітно-маркерна: переваги замовлення

Купити поворотну маркерну дошку у Львові можна в інтернет-магазині ТСО. Українська фабрика виготовляє фліпчарти та дошки для шкіл, садів, ВНЗ, навчальних закладів приватного сектору тощо. Ми гарантуємо високу якість готового виробу та довговічність. Чому варто замовити у нас?

  1. Якісне маркерне покриття. Написання маркером – легке та без зусиль, на поверхні не залишаються подряпини. Обробка антивідблиском дозволяє побачити інформацію на дошці, навіть якщо приміщення залито яскравим сонячним світлом.
  2. Мобільність. Дошку можна легко перемістити, не докладаючи особливих зусиль.
  3. Універсальність. На обладнанні можна писати, магнітами прикріплювати фотографії та картинки, проектувати дані під час презентації.
  4. Простий догляд. Прибрати написане легко сухою губкою, а підтримки властивостей дошки досить іноді обробляти її спеціальним спреєм.

Дошка двостороння поворотна на колесах від ТСО в Україні. виробляється у стандартних типорозмірах – малому, стандартному та «Ерудит». Останній варіант має посилений профіль та збереже експлуатаційні властивості протягом усього терміну служби.