0
0
0

Скляний вигнутий фліпчарт білий

Відгуки:
(0)
  • Код товару: СКЛЯНА
  • Наявність: 5
40 500.00 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Поверхня: Скляна
Розмір поверхні: 700*1000 мм
Додаткові властивості: Магнітні

Скляний вигнутий фліпчарт - це нове рішення для давно існуючої проблеми.

Його форма повністю повторює рух руки. Внаслідок цього не з'являється напруга в кисті і писати стає набагато простіше.

Розмір поверхні дуже близький до золотого перетину. Це властивість створює пропорцію і незвичайним зовнішній вигляд.

Фліпчарт практичний в експлуатації за рахунок мобільності і відсутності особливого догляду за ним. Написане легко видаляється за допомогою губки, а переміщення відбувається завдяки стійким коліщаткам.

Колінне скло товщиною 5 мм і магнітні властивості є невід'ємною частиною вигнутого фліпчарта.

Характеристики
Технічні характеристики
Поверхня Скляна
Розмір поверхні 700*1000 мм
Додаткові властивості Магнітні
Оплата

ОПЛАТА ОНЛАЙН  Під час оформлення замовлення в інтернет-магазині, виберіть спосіб оплати "Оплата через платежную систему (WayForPay)" і оплатіть товар не виходячи з дому. !Зверніть увагу: готівковий розрахунок відсутній! Оплата Visa / Mastercard.  Оплата за допомогою WayForPay БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК C ПДВ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ Найбільш зручний спосіб оплати для більшості компаній. Після оформлення замовлення на сайті і узгодження умов доставки, менеджер виставить Вам рахунок-фактуру. Після його оплати і зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок, замовлення передається у виробництво або відразу в відділ доставки. БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗ ПДВ  Для фізичних осіб та юр.організацій. Після оформлення замовлення на сайті, або в телефонному режимі, і узгодження умов доставки, менеджер виставить Вам рахунок-фактуру. Даний рахунок Ви можете оплатити через систему інтернет-банкінгу або в будь-якому банку через касу. Після його оплати і зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок, замовлення передається в виробництву або відразу в відділ доставки. Звертаємо Вашу увагу, що послуга прийому платежів в більшості банків платна і залежить від встановлених тарифів конкретного банку. Рахунок виставляється від юридичної особи без ПДВ.

Доставка

ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ КОМПАНІЇ-перевізника ПО УКРАЇНІ:  Здійснюємо компаніями «Нова Пошта», «Meest Express». Вартість доставки: шкільних і офісних дощок, парт і стільців - за тарифами компанії-перевізника *. Термін доставки з моменту оплати: від 1 до 3 робочих днів (в залежності від віддаленості населеного пункту);  * Точну вартість доставки Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення. АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ: Здійснюємо компанією «Нова Пошта». Вартість доставки: шкільних і офісних дощок, парт і стільців - за тарифами компанії-перевізника *. Термін доставки з моменту оплати: від 2 до 5 робочих днів. * Точну вартість доставки Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення. АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО ХАРКОВУ: Здійснюємо автомобілем компанії. Вартість доставки: шкільних і офісних дощок, парт і стільців - при замовленні на суму от 3500 грн. - БЕЗКОШТОВНО. Доставка буде здійснюватися з моменту оплати: Пн-Пт з 9:00 до 14:00 у зручний для Вас час, заздалегідь обумовлений з логістом Компанії ТСО. Також доставка по Харкову безкоштовна для навчальних закладів і організацій. Самовивіз: Ви можете забрати своє замовлення самостійно з нашого офісу: м.Харків, вулиця Нетеченська 25-А, оф. 98 ДОСТАВКА ПО СВІТУ: Здійснюємо доставку в Молдову та інші країни СНД. Здійснюємо компаніями-перевізниками. Вартість доставки розраховується за індивідуальним запитом, за тарифами обраної компанії-перевізника.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.