0
0
0

5-поверхневі дошки

Код товару: СТАНДАРТ
0
Розмір поверхні: 3000х1000 мм Вага: 15 кг Кількість робочих поверхонь: 5
8 110.00 грн
Код товару: СТАНДАРТ
0
Колір поверхні: зелений Розмір поверхні: 4000х1000 мм Вага: 15 кг Кількість робочих поверхонь: 5
9 080.00 грн
Код товару: СТАНДАРТ
0
Розмір поверхні: 3000х1200 мм Кількість робочих поверхонь: 5
4 060.00 грн
Немає на складі

5-поверхнева дошка – функціональне та практичне обладнання для класної кімнати, обов'язковий інструмент у науковому процесі. Від звичайної грифельної дошки її відрізняє розкреслене поле – у клітку, косу та пряму лінію, а також кілька робочих поверхонь та розстібна конструкція. Модель ідеально підходить для оснащення початкових класів, забезпечуючи зручність та безпеку під час використання.

Купити крейдову магнітну 5-поверхову дошку в Одесі можна через інтернет-магазин ТСО. Ми пропонуємо продукцію безпосередньо від українського виробника для дитячих садків, шкіл та офісів. Усі дошки та фліпчарти відповідають високим стандартам якості, що підтверджено сертифікатами. Пропонуємо вигідні умови співпраці для постійних клієнтів.

П'ятиповерхові дошки: характеристики та застосування

Дошка шкільна розлинована з 5 поверхнями – оптимальний варіант для учнів молодшої та середньої школи. Комбінація кількох типів розкреслення дозволяє зрозуміло та доступно роз'яснювати нову інформацію для школярів. Характеристики виробу:

  1. Основою для виготовлення дощок є високоякісна ДСП класу емісії Е1 або Е0, яка не виділяє токсичних речовин у навколишнє середовище. Такий матеріал безпечний для людей, які знаходяться в приміщенні, тому використовується для виготовлення меблевих предметів у школи та дитячі садки. Зверху плита вкрита ґрунтовкою та кількома шарами грифельної фарби: покриття дошки – рівне, гладке, сприяє швидкому написанню без особливих зусиль. Антибликове матове фінішне покриття сприятливе для комфортного навчання: на фоні не відображаються сонячні відблиски, а написане крейдою контрастно виділяється на темно-зеленому фоні.
  2. Дошки шкільні під крейду 3-5 поверхневі в Україні мають високі показники міцності. Вони не деформуються і не вигинаються, оскільки ззаду посилені металевою підкладкою та алюмінієвою рамою. Конструкція витримує великі механічні навантаження та зберігає цілісність протягом десятиліть.
  3. Устаткування комплектується набором для кріплення та інструкцією, як правильно проводити монтаж. У нижній частині передбачена полиця для крейди та губки.
  4. Дошка розкреслена з використанням лазерної технології. Це означає, що сітка розмітки не витрістається з роками, а цілісність покриття збережена.
  5. Представлені моделі 3000х1000 мм, 4000х1000 мм, у чорному темно-зеленому кольорі, з комбінованими варіантами розкреслення та у косу лінію.

Коштуе шкільна дошка 5-поверхова в Україні недорого і більш ніж виправдовує свою вартість.

Як доглядати дошку на 5 поверхонь

Для написання підходить звичайна крейда або крейдяні маркери. Завдяки магнітним властивостям можна кріпити на поверхню паперові малюнки, фото, графіки магнітами. Для догляду достатньо протирати сухою або вологою ганчіркою. Уникайте сильного тиску на крейду, щоб не подряпати поверхню. Інші різновиди шкільної дошки представлені в каталозі.