0
0
0

Аксесуари для маркерної дошки

Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Поверхня: Магнітна Колір каркасу: Синій Вага: 0,2 кг
60.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Діаметр магніту: 3 см Додаткові властивості: Магнітні
80.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Кількість в упаковці: 4 шт: синій, зелений, червоний, чорний. колір чорнила: В асортименті Країна виробник: Чехія Товщина лінії : 2,5мм
110.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Об `єм: 100 мл
115.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Розмір: 900*640 мм. Додаткові властивості: Щільність паперу: 70 г/м2.
150.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Об `єм: 250 мл
160.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
1
Комплектація: 4 маркера + серветка + спрей
180.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Країна виробник: Німеччина Комплектація: 4 маркера: чорний, синій, зелений, червоний; серветка; спрей з помповим розпилювачем;
200.00 грн
Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Комплектація: 4 кольори: чорний, синій, зелений, червоний.
220.00 грн

Набір для маркерних дощок

 

Для комфортного використання маркерної дошки Вам потрібно ще 3 речі: маркер, м'яка губка для стирання написів і спрей для очищення маркерної поверхні дошки. На нашому сайті Ви можете придбати не тільки якісну дошку, яку ми виготовимо за індивідуальним замовленням, а й набір для магнітно-маркерних дощок.

Що потрібно для маркерної дошки?

Наш комплект складається з 4-х маркерів Centropen (чорний червоний, зелений, синій), губки і спеціального спрея для маркерної поверхні. Ви можете придбати всі ці інструменти окремо або разом.

Набір маркерів для маркерної дошки. Наші маркери пишуть м'яко і рівно. Вони яскраві, легко стираються і не блякнуть з часом. Важливо: маркери для магнітно-маркерних дощок відрізняються від перманентних маркерів і від маркерів для фліпчартів. Перманентні не стираються з маркерних дощок, а фліпчарт-маркери не пишуть на магнітних дошках.

У продажі Ви знайдете набори і для магнітно-маркерної дошки, і для фліпчарта, так як ми виробляємо обидва типи дощок. Якщо Вам потрібно допомогти у виборі маркера, то можете дізнатися більше корисної інформації в нашій статті "Чим витирати маркерну дошку?"

Губка для маркерної дошки потрібна для стирання написів. Вона дбайливо очищає поверхню дошки не пошкоджуючи її. Якщо Ви залишили напис надовго і губка не очищає сліди повністю, з цим завданням  на відмінно впорається спрей для дошки.

Спрей для магнітно-маркерної дошки допоможе усунути старі сліди від маркерів і зробити поверхню білосніжною. Його використовують один або два рази на тиждень в залежності від того, як часто користуються дошкою. Очищати дошку спреєм потрібно в тих випадках, коли написи довго залишаються на дошці. При правильному догляді маркерна дошка прослужить вам більше 10 років, тому прислухайтеся до наших порад і творіть разом з нами.

Як купити набір?

Придбати набір для роботи з маркерною дошкою можна за кілька хвилин на нашому сайті. А якщо вам потрібна консультація з приводу наших дощок або ви хочете індивідуальну дошку за Вашими власними розмірами, тоді зв'яжіться з нами зручним способом: напишіть в онлайн-чаті, замовте дзвінок або наберіть нас самі. Ми допоможемо Вам підібрати ідеальну дошку, виготовимо її за 2 дні і відправимо її Новою Поштою. Звертайтеся!