0
0
0

Фліпчарт крейдяний

Код товару: Стандарт
0
Регулювання висоти: 1100 - 1800 мм Розмір: 700х1000 мм Ширина профілю: 12 мм Колір поверхні: Зелений Профіль: Стандарт
2 800.00 грн

Фліпчарт для крейди – простий та функціональний пристрій, який використовується для вирішення робочих завдань та навчання. За фактом, це видозмінена та вдосконалена крейдяна дошка, призначена для шкіл, дитячих садків та центрів, офісних кабінетів. Компактні розміри та проста конструкція спрощують транспортування та розміщення обладнання у приміщенні, а спеціальне покриття поверхні забезпечує можливість експлуатації протягом десятиліть.

Як влаштований фліпчарт магнітно-крейдовий

Конструктивно виріб складається з панелі для написання, неглибокої полиці-підставки для розміщення крейди та губки, ніжок, на яких встановлена верхня частина. Знизу ніжки оснащені пластиковими заглушками, які захищають підлогу від пошкоджень: подряпини можуть з'явитися під час переміщення дошки. У верхній частині поверхні для малювання передбачено спеціальне кріплення, за допомогою якого можна закріплювати паперовий блокнот для записів та малюнків.

Більш функціональний та зручний у використанні – фліпчарт крейдяний двосторонній. У ньому обидві сторони дошки мають магнітне покриття, яке можна списати крейдою.

Переваги крейдових фліпчартів

Фліпчарт купити у Києві можна від компанії ТСО – провідного виробника навчального обладнання в Україні. Понад 30% продукції, представленої на ринку країни, виготовлено на наших потужностях: висока якість товару – причини, через які клієнти обирають нас. Чому варто замовити фліпчарт для крейди на підставці у ТСО?

  1. Компактні розміри дошки: пристрій розміщується навіть у невеликому кабінеті і в той же час дозволяє розмістити досить великий обсяг інформації.
  2. Якісне покриття зеленого кольору, на якому зручно писати крейдою. Поверхня відрізняється високою зносостійкістю.
  3. Відносно невелика вага.
  4. Висота конструкції регулюється зростання доповідача.
  5. Виріб має посилений профіль з анодованого алюмінію, що забезпечує більшу міцність та стійкість. Є кути із пластику для захисту від пошкоджень та травм.
  6. Доглядати обладнання дуже просто: написане крейдою витирають вологою губкою, при необхідності дошку повторно промивають, щоб прибрати білі розлучення.

Замовити білий фліпчарт в Україні також можна у нашому інтернет-магазині. В наявності варіанти у трьох типорозмірах – для будь-яких потреб замовника.