0
0
0

Фліпчарт чорний

Код товару: СТАНДАРТ
0
Поверхня: Крейдова Рама: анодований алюміній Ширина профілю: 10 мм Колір поверхні: Чорний Матеріал поверхні: Металополімер
3 970.00 грн

Чорний фліпчарт стане незамінним інструментом для комунікації зі співробітниками, студентами, діловими партнерами та учасниками тренінгів. Компактна дошка на опорі для підлоги практична і зручна у використанні. Але це не всі плюси обладнання: такі фліпчарти мають дорогий і привабливий зовнішній вигляд, тому стають повноцінними елементами інтер'єру в офісному приміщенні.

Фліпчарт чорного кольору: властивості та конструкція

Фліпчарт – це дошка невеликих розмірів на тринозі, що спочатку використовується як підставка для паперових блокнотів. Такі блоки паперу кріпилися зверху, а щоб викласти новий обсяг інформації, виступаючий перевертав аркуш. Звідси і назва - фліпчарт, що в перекладі з англійської flip - "обертати", chart - "таблиця", "креслення".

Скляні фліпчарти – це вироби преміум сегмента, тому доцільно їх використовувати без паперового блокнота – так дошки виглядають більш презентабельно та стильно. Головний елемент – скляна панель, виготовлена із загартованого скла товщиною 5 см, яка витримує удари та пошкодження: на поверхні не залишаються навіть подряпини. Встановлюється конструкція на металевій опорі з п'ятиногою, оснащеною посиленими коліщатками. Хромований метал у поєднанні з міцним склом чорного кольору – ідеальне візуальне поєднання для сучасних мінімалістичних інтер'єрів, а це ще одна причина, щоб замовити чорний фліпчарт у Києві.

Чому варто купити фліпчарт чорний на тринозі

Фабрика ТСО - провідний виробник демонстраційного обладнання для навчання та роботи. Чому варто купити скляний фліпчарт нашого виробництва?

  1. Зручність у експлуатації. Загартоване скло з глянсовою поверхнею ідеально підходить для роботи з маркерами, що суховитираються. На покритті не залишаються подряпини, а для видалення написаного достатньо протерти сухою губкою або обробити дошку спеціальним спреєм.
  2. Міцність та зносостійкість: продукція стійка до ударів та пошкоджень.
  3. Магнітні властивості дошки дозволяють розміщувати фотографії, зображення, графіки та інші дані.
  4. Випуск конструкцій у стандартно типорозмірах; також можливе виготовлення на замовлення за індивідуальними розмірами.

Також ми виробляємо офісний фліпчарт за ціною, з якою ви зможете заощадити. Менеджери допоможуть підібрати варіант обладнання та швидко оформлять замовлення.