0
0
0

Дитячий планер

Код товару: Без профілю
0
Орієнтація: Вертикальна Поверхня: Маркерна Колір поверхні: Білий Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 450x600 мм
1 558.00 грн

Батьки знають, як непросто дитині втримати у голові рутинні завдання. У міру дорослішання кількість таких завдань збільшується: щоб допомогти малюку опанувати азами побуту, подаруйте йому дитячий планер на тиждень. Привабливий органайзер, встановлений на видному місці, нагадуватиме про всі пункти списку, які необхідно виконати маленькій людині. А оскільки писати маркером і прати – улюблену дітьми розвагу, незабаром дитина сама встановлюватиме плани на найближче майбутнє та прописуватиме їх на дошці.

Дитячий планер-дошку можна купити в Україні через інтернет-магазин ТСО. Наш каталог представлений дошками, фліпчартами, пробковими дошками та аксесуарами для правильного догляду за демонстраційним обладнанням. Фабрика випускає товари для навчальних закладів, офісів компаній, організаторів тренінгів та курсів: продукція відповідає стандартам якості та має санітарно-гігієнічні допуски. Купити планер у Києві для фінансових цілей та щотижневого фіксування завдань також можна на нашому сайті.

Планер для дітей: властивості та плюси покупки

Органайзер для домашнього користування сприяє дисциплінуванню та покращенню навичок керувати власним часом, так що для дошкільнят та учнів початкової школи такий аксесуар точно буде корисним. Навіть якщо син чи донька ще не вміє читати, дошку для планування завдань дитині можна не списувати, а покривати малюнками-символами. Розглядаючи зображення зі щіткою та пастою, дитина включить у свій розпорядок чистку зубів та вмивання.

Основа виготовлення дошки – металева деталь прямокутної форми та певних розмірів. Вона покрита спеціальною емаллю, кожен шар якої запікається за високих температур. Таким чином формується тверде, міцне та рівне покриття, на якому можна писати та малювати кольоровими маркерами. Алюмінієва рамка повідомляє додаткову стійкість та надійність конструкції. Інші переваги дошки:

  • Легкий лист та малювання. Маркери залишають яскравий та рівномірний слід, не розмазуються та швидко сохнуть;
  • Простий догляд. Поверхню потрібно протерти губкою та іноді обробляти спеціальним спреєм;
  • Магнітний планер в Україні представлений у різних варіантах розміру, горизонтальної та вертикальної орієнтації.

Також в асортименті є аксесуари догляду за дошкою - маркери, спреї, губки.