0
0
0

Планер на тиждень

Код товару: ministandart
0
Поверхня: Маркерна Розмір: 500х200 мм Вага: 0.2 кг
240.00 грн

Тижневий планер - чудовий інструмент, з яким ви почнете більше встигати і на практиці відчуєте значення словосполучення "керувати своїм життям". Як свідчить досвід, неможливість виконати все заплановане часто пов'язані з відсутністю будь-якого графіка найближчим часом, скажімо, тиждень. Маючи під рукою наочний аркуш із переліком необхідних завдань, ви перестанете забувати, прокрастинувати та отримаєте потужний мотивуючий засіб.

Тижневий планер можна купити в Україні через інтернет-магазин ТСО. У нашому каталозі представлена продукція від виробника дошок, фліпчартів та іншого демонстраційного обладнання. Ми випускаємо продукцію для шкіл, дитячих садків, центрів, офісів і т.д. Займаючи третину всієї ніші на ринку, наша фабрика постійно удосконалює продукт, покращує експлуатаційні характеристики меблів та ін. Також у нас можна замовити планер фінансів для зручної фіксації витрат та доходів.

Планер-меню на тиждень: характеристики

Вчені довели, що близько 90% інформації засвоюється візуально: наочно продемонстровані відомості краще запам'ятовуються принаймні у більшості людей. Якщо ви втомилися від вічного "не встигаю" і величезного багажу незавершених справ, знадобиться зручний планер на тиждень. Фактично він виконує функції невеликої дошки, як у класному кабінеті: на ньому ми розписуємо справи, які виконають за тиждень.

Виріб виготовлений на основі металевої пластини, покритої кількома шарами полімеру, поетапно запеченого при високих температурах. Таким чином сформовано покриття високої твердості та міцності: воно не пошкоджується, не подряпується, зберігає ідеальну рівність та глянсовий блиск протягом усього експлуатаційного терміну. Основна деталь обрамляється рамкою з анодованого алюмінію, що підсилює надійність та стійкість конструкції.

Магнітний планер на тиждень має яскраве, насичене покриття білого кольору, на якому всі написи робляться маркером. Стрижень маркера пише м'яко і рівномірно, слід швидко висихає і розмазується. Витерти все легко спеціальною губкою.

У нашому каталозі представлені такі варіанти виробів:

  • залежно від орієнтації – горизонтальні та вертикальні;
  • за типом установки – настінні та на холодильник (з магнітними властивостями);
  • у різних розмірах – 60х45 см, 90х60 см, 100х100 см та ін.

Органайзери допоможуть зафіксувати майбутні події та плани: ви не забудете, кому зателефонувати, коли зробити важливий дзвінок, де проходитиме тренінг з комунікації з партнерами тощо.

Тижневий планер купити у Дніпрі: переваги замовлення

Наша фабрика випускає дошки, фліпчарти та мудборди для установ державного та приватного секторів. Висока якість комплектуючих та готового виробу, помірні ціни – причини, щоби вибрати нас. Серед інших переваг продукції:

  1. Якісне покриття планера. Насичений, рівномірний білий колір забезпечує точний перегляд інформації з будь-якої відстані та кута. Поверхня не стирається, не блякне з часом і під час експлуатації.
  2. Простий догляд. Для написання використовуйте спеціальні маркери, які можна купити у нас, а витирати все легко губкою. Періодично застосовуйте спрей-очисник від жирних плям та застарілих забруднень.
  3. Безпека та стійкість конструкції. Кріплення міцно фіксується на стіні, що убезпечує перебування людей у приміщенні з обладнанням.

Щоб купити планер в Україні, зателефонуйте нам або скористайтесь формою на сайті.