0
0
0

Дошка шкільна крейдяна

-58%
Код товару: СТАНДАРТ
0
Поверхня: Крейдова Колір поверхні: Зелений Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 1500x1000 мм Вага: 12 кг
3 600.00 грн1 520.00 грн
Передзамовлення
Код товару: Storage
0
Поверхня: Крейдова Колір поверхні: Зелений Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 1200x900 мм Вага: 8 кг
1 650.00 грн
На складі
Код товару: СТАНДАРТ
1
Поверхня: Крейдова Колір поверхні: Зелений Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 1500х1000 мм Вага: 8 кг
4 999.00 грн
2-3 дні

Купити шкільну крейдову дошку – завдання номер один для оснащення класного кабінету. Без практичного та довговічного обладнання складно уявити навчання учнів, адже дошка – основний засіб для демонстрації та візуалізації інформації, яку необхідно засвоїти. Сьогодні діти мають доступ до комфортних у використанні матеріалів: продукція від української фабрики ТСО має міцне покриття, забезпечує легкість у написанні крейдою та зберігає свої властивості протягом усього експлуатаційного терміну.

Крейдова дошка для школи: види та характеристики

У нашому інтернет-магазині можна купити шкільну дошку, виготовлену відповідно до стандартів якості: продукція має усі необхідні сертифікати. Основа дошки – металополімерний лист, покритий кількома шарами складу. Після пошарового нанесення дошка запікається за високих температур, що забезпечує ідеально рівне покриття та магнітні властивості. Поверхня дошки – темно-зелена, тому написане білою крейдою на ній видно ідеально.

Профіль обрамлений алюмінієвою рамкою, яка посилює виріб, роблячи його стійким до пошкоджень та деформацій. Комплектація передбачає також комплект для монтажу, поличку для зберігання крейди та губки, а також технічну документацію.

Причини купити шкільні дошки для крейди

Наша фабрика виробляє обладнання для навчання та роботи, займаючи третину ніші на українському ринку. Наші клієнти вибирають купити шкільну дошку для крейди у Дніпрі та інших містах, орієнтуючись на високу якість та помірні ціни. Чому варто зробити замовлення?

  1. Великий асортимент позицій. Ви можете вибрати дошку з 1, 2, 3, 4, 5 або 7 робочими поверхнями у різних розмірах. Також ми виготовляємо вироби на індивідуальні замовлення, відповідно до габаритів, які замовник вкаже в технічній документації.
  2. Якісне покриття дошки робить комфортним написання та стирання інформації.
  3. Міцність та зносостійкість досягається за рахунок посиленого металевого профілю.
  4. Поверхня покрита розчином антивідблиску, тому дошка не відсвічує навіть при яскравому освітленні.
  5. Для розкреслення ми використовуємо лазерну технологію: так металева основа не ушкоджується, а сам пристрій служить довше.

Ми займаємось продажем білих шкільних дощок у Києві: вони підходять для написання маркером, а доглядати їх можна за допомогою сухої ганчірки.