0
0
0

Скляний вигнутий фліпчарт білий

Відгуки:
(0)
  • Код товару: СКЛЯНА
  • Артикул: 972
  • Наявність: 500
31 563.00 грн
Основні характеристики
Всі характеристики
Поверхня: Скляна
Розмір поверхні: 700х1130 мм
Додаткові властивості: Магнітні

кільк, од.    знижка, %        Сума, грн

1 од.            0,0%                 31 563 грн.

3 од.           12,00%              27 775 грн

10 од.         20,00%              25 250 грн

50  од.        28,00%              22 725 грн

100 од.       32,00%              21 463 грн

200 од.       36,00%              20 200 грн

500 од.        40,00%              18 938 грн

 

Фліпчарти та настінні дошки з анатомічним вигином поверхні: найновіше та стильне рішення для роботи, навчання та творчості.

Спираючись на 20-річний досвід у виробництві та продажі засобів візуальних комунікацій, а також участь у міжнародних виставках, наша команда розробила ідеальну поверхню для преміальних дошок та фліпчартів.

Особливість нашої інноваційної серії скляних настінних дошок та фліпчартів полягає в ергономічній поверхні з особливим вигином, що повторює траєкторію природного руху руки людини під час письма, знижуючи навантаження на зап'ясть і поставу.

Переваги цієї серії продуктів:

 • Ергономічність та анатомічна поверхня, що є максимально зручними.

 • Захист патентами в Україні, Європі, США та Канаді, гарантія авторських прав.

 • Гармонійні пропорції та сучасний дизайн.

 • Екологічно безпечні та високоякісні матеріали.

 • Магнітні властивості поверхні, на якій чудово кріпиться наочний матеріал за допомогою неодимових магнітів.

 • Преміальне виконання.

 • Білий та чорний кольори та їх відтінки додають простору та свіжості інтер'єру.

 • Безпека та екологічність використання.

 • Відмінний контраст написаного, забезпечує чітке сприйняття навіть на далекій відстані.

 • Поєднання сучасного дизайну, стилю та ергономічності створює ідеальні умови для комфортної роботи, навчання та натхнення.

Скляні дошки та фліпчарти з анатомічною поверхнею - стильне та актуальне рішення для ваших завдань, і це сучасне та революційне рішення в галузі візуальних комунікацій.

 

Всі авторські права на даний продукт захищені. Незаконне копіювання або відтворення даного продукту переслідується за законом.

Характеристики
Технічні характеристики
Поверхня Скляна
Розмір поверхні 700х1130 мм
Додаткові властивості Магнітні
Оплата

ОПЛАТА ОНЛАЙН  Під час оформлення замовлення в інтернет-магазині, виберіть спосіб оплати "Оплата через платежную систему (WayForPay)" і оплатіть товар не виходячи з дому. !Зверніть увагу: готівковий розрахунок відсутній! Оплата Visa / Mastercard.  

 Оплата за допомогою WayForPay БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК C ПДВ ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

Найбільш зручний спосіб оплати для більшості компаній. Після оформлення замовлення на сайті і узгодження умов доставки, менеджер виставить Вам рахунок-фактуру. Після його оплати і зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок, замовлення передається у виробництво або відразу в відділ доставки.

БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК БЕЗ ПДВ  Для фізичних осіб та юр.організацій. Після оформлення замовлення на сайті, або в телефонному режимі, і узгодження умов доставки, менеджер виставить Вам рахунок-фактуру. Даний рахунок Ви можете оплатити через систему інтернет-банкінгу або в будь-якому банку через касу. Після його оплати і зарахування грошей на наш розрахунковий рахунок, замовлення передається в виробництву або відразу в відділ доставки.

Звертаємо Вашу увагу, що послуга прийому платежів в більшості банків платна і залежить від встановлених тарифів конкретного банку. Рахунок виставляється від юридичної особи без ПДВ.

Доставка

ДОСТАВКА НА ВІДДІЛЕННЯ КОМПАНІЇ-перевізника ПО УКРАЇНІ:  Здійснюємо компаніями «Нова Пошта», «Meest Express». Вартість доставки: шкільних і офісних дощок, парт і стільців - за тарифами компанії-перевізника *. Термін доставки з моменту оплати: від 1 до 3 робочих днів (в залежності від віддаленості населеного пункту);  

* Точну вартість доставки Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення.

АДРЕСНА ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ: Здійснюємо компанією «Нова Пошта». Вартість доставки: шкільних і офісних дощок, парт і стільців - за тарифами компанії-перевізника *. Термін доставки з моменту оплати: від 2 до 7 робочих днів. * Точну вартість доставки Вам повідомить менеджер при оформленні замовлення. АДРЕСНА 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.