0
0
0

Спрей для маркерної дошки

Код товару: АКСЕСУАРИ
0
Об `єм: 250 мл
350.00 грн

Спрей-очисник для маркерних дощок – обов'язковий аксесуар, який знадобиться під час використання вайтборду. Навіть при ретельному очищенні спеціальною губкою на дошці залишатимуться засохлі фрагменти фарби, які з часом проступатимуть на поверхні. Додамо сюди відбитки пальців, жирні та інші забруднення, що неминуче виникають у процесі роботи, – і зовнішній вигляд пристосування через якийсь час використання неабияк зіпсовано. Усунути дефекти допоможе спеціальний спрей.

Замовити спрей для очищення маркерних дощок можна через інтернет-магазин ТСО. Ми пропонуємо обладнання для навчання та роботи в офісі – фліпчарти, дошки, скляні перегородки та аксесуари до них. Вся продукція виробляється з якісних, безпечних матеріалів, а допоміжні товари, що постачаються, відвантажуються тільки у перевірених постачальників.

Властивості спрею для чищення маркерних дощок

До обов'язкових аксесуарів для магнітних дощок входить і спрей, що очищає. Він має бути в наборі для догляду за бордом, встановленим у шкільному класі або офісному приміщенні. Властивості спрею:

  • Ретельно усуває сліди фарби, що залишилися на поверхні за попередніх використаннях;
  • Дозволяє прибрати без сліду маркерний слід, бруд та пил, жирові плями;
  • Рідина нейтралізує статику, полегшуючи використання;
  • Склад не шкідливий для людського організму: рідина не містить поліпропілену, тому не завдає негативного впливу на органи дихання, шкіру людини.

Спрей йде у флаконі аерозолю. Щоб усунути забруднення, розпиліть невелику кількість рідини на поверхню з відстані приблизно 0,2 м. Акуратно і ретельно протріть вологі ділянки сухою серветкою.

Причини вибрати спрей в інтернет-магазині ТСО

Наша фабрика спеціалізується на продукції для шкіл, офісів, садів. Ми постійно відвідуємо профільні заходи та покращуємо методи виробництва. Разом з тим ми прагнемо забезпечити комфортні умови для експлуатації нашої продукції та пропонуємо якісні витратні матеріали. Спрей для маркерної дошки у Маріуполі чи іншому місті, яке постачаємо ми, сприяє ретельному очищенню та не ушкоджує поверхню.

Також у нас можна замовити набір маркерів для маркерної дошки: написані фрагменти швидко висихають, а канцтовари залишають рівний та яскравий слід, не змащуються.