0
0
0

Фліпчарт маркерний

Код товару: Офіс
1
Поверхня: Маркерна Регулювання висоти: 1100-1800 мм Колір поверхні: Білий Колір каркасу: Сірий Матеріал поверхні: Металополімер
2 806.00 грн

Для оптимізації робочих та навчальних завдань варто купити маркерний фліпчарт. Це дошка невеликих розмірів, яку використовують у ході робочих мітингів, лекцій, зборів для наглядного аналізу завдань, ефективної роботи з інформацією. Незважаючи на просту конструкцію, виріб дуже функціональний та ергономічний у використанні.

Маркерна дошка – фліпчарт: конструкція та виконання

У рамках зустрічей з діловими партнерами, які навчають заходів для співробітників компаній, ефективність доводить візуальна комунікація. Цій меті служить фліпчарт магнітно-маркерний – дошка невеликих розмірів з магнітною основою та покриттям для написання маркерами.

Назва фліпчарт походить від двох англійських слів – flip («підкинути») та chart («схема», «таблиця»). Так, перші фліпчарти використовувалися як підставка для паперу, що прикріплюється, на якому виступаючий робив написи, позначки, креслив таблиці і т.д. Фліпчарти маркерного типу можуть використовуватися без паперу: для роботи передбачено покриття, на якому пишуть/малюють маркером, а потім стирають спеціальною губкою. Фліпчарт купити – оптимальне рішення компанії, де регулярно проводяться збори, ділові зустрічі, тренінги тощо.

Переваги маркерних фліпчартів

Фабрика ТСО виготовляє маркерні фліпчарти для навчальних закладів та підприємств. Охоплюючи третину українського ринку в ніші дощок та іншого навчального обладнання, ми пропонуємо ергономічну та зручну у використанні продукцію. Чому варто вибрати наші дошки?

  1. Безпека та якість – критерії у виготовленні інструментів для навчання. Конструкції стійкі та надійні: особлива увага приділяється кріпленню та припасуванню елементів, тому вироби служать роками, не виходячи з ладу. Посилений профіль гарантує збереження конструкції за рахунок збільшеної зносостійкості та міцності.
  2. Якісне покриття для писання маркерами, на яке діє гарантія до 30 років.
  3. Можливі різні варіанти кріплень – на трьох ніжках, коліщатках, а також із настінною фіксацією.
  4. Регульована висота підставки.
  5. Найнижчі ціни на магнітно-маркерний фліпчарт.

Фліпчарти комплектуються гачками для аркушів паперу, а магнітні властивості дозволяють розміщувати зображення для більшої наочності.

Фліпчарт для крейди також можна замовити у нашому інтернет-магазині. Доступні позиції в різних розмірах та матеріалах виготовлення: визначитися з вибором допоможуть наші менеджери.