0
0
0

Фліпчарт на тринозі

Код товару: Стандарт
3
Поверхня: Маркерна Рама: анодований алюміній Регулювання висоти: 1100 - 1800 мм Ширина профілю: 10 мм Колір поверхні: Білий
3 150.00 грн

Щоб зробити навчальні заходи ефективнішими та інформативними, варто купити фліпчарт на тринозі. Пристосування нагадує невелику дошку та застосовується на тренінгах, нарадах, під час переговорів та презентацій. На ринку представлені моделі з кріпленням на стіні, але більша частина їх оснащена триножкою для встановлення на будь-якій поверхні.

Дошка-фліпчарт на тринозі: робочі характеристики

Обладнання широко використовується в офісах компаній та невеликих класах навчальних закладів протягом останніх 20-30 років, але фактично перший прототип фліпчарту був у роботі ще сторіччя тому. Назва походить від англійських слів flip («перевертати») та chart («таблиця»): спочатку такі дошки призначалися для кріплення паперових блокнотів, на яких робили написи.

Фліпчарт купити у Харкові можна в різних типорозмірах, залежно від ваших потреб та габаритів приміщення. Конструктивно він складається з дошки з металополімеру з алюмінієвим профілем, а також металевої триноги. Ніжки опори оснащені телескопічними напрямними, за допомогою яких можна регулювати висоту, внизу є пластикові заглушки для захисту підлоги від подряпин та пошкоджень. Покриття дошки - маркерне або крейдяне, найчастіше з магнітними властивостями: на поверхні можна не тільки робити написи, але й кріпити магнітами фотографії, картинки.

Фліпчарт на тринозі купити в Україні: переваги

Фабрика ТСО пропонує широкий вибір дощок та фліпчартів для шкіл, дитячих садків, навчальних хабів та офісів. Понад третину продукції, представленої на українському ринку, виготовлено на наших потужностях. Чому варто зробити замовлення?

  1. Якісне покриття із гарантією 1 рік. На дошці легко писати, не залишається подряпин, а написане швидко видаляється губкою або спеціальним спреєм (залежить від типу дошки).
  2. Фліпчарт на тринозі магнітно-маркерний у Києві – компактний та мобільний пристрій. Воно не займає багато місця, легко складається, важить трохи і не створює незручностей при транспортуванні.
  3. Посилення дошки металевим профілем робить його більш міцним та стійким до пошкоджень. Конструкція стійка будь-якому типі поверхні.

Купити маркерний фліпчарт з глянсовим покриттям можна також у нашому інтернет-магазині. Є варіанти у різних розмірах.