0
0
0

Дошки для меню

Код товару: СТАНДАРТ
0
Поверхня: Крейдова Колір поверхні: Чорний Розмір поверхні: 750*1000 мм Вага: 4 кг
2 172.00 грн

Дошка для меню – важлива частина оформлення у ресторані чи кафе, інструмент для кастомізації інтер'єру та створення неповторної атмосфери у закладі. Такі дошки використовуються у багатьох кав'ярнях, пекарнях, гастропабах: на них не лише розписують позиції меню, а й розміщують важливу інформацію щодо акцій, вигідних пропозицій, програм лояльності тощо. Таким чином, крейдяна дошка не лише інформує, а й привертає увагу, прогріває аудиторію. А ще зауважено, що написані від руки відомості викликають більше довіри потенційних відвідувачів.

Купити дошку для меню можна в інтернет-магазині ТСО. Ми пропонуємо широкий асортимент дощок, фліпчартів, скляних перегородок, планерів. У каталозі – обладнання для шкіл, садів, організаторів курсів, компаній, громадських закладів тощо. Ми пропонуємо якісну продукцію, виготовлену із безпечних матеріалів. Купити планер у Харкові також можна з нашою допомогою.

Властивості грифельних дощок для меню

У сфері навчання, офісах та обслуговуючій сфері широко використовуються дошки з покриттям під написання крейдою. Вироби, прикріплені до стіни або встановлені на землі, мимоволі мають у своєму розпорядженні, повідомляють закладу атмосферу тепла та затишку, чогось знайомого та близького. Це відмінна можливість унікалізації вигляду місця, будь то ресторан, піцерія, кав'ярня і т.д.

Дошка виготовляється із металевого профілю, покритого грифельною фарбою. Додаткову міцність повідомляє рамка з анодованого алюмінію: дошку в обрамленні не "коробить" згодом, вона зберігає первісний вигляд.

Крейдяна дошка для записів меню покривається матовим фінішем, який у поєднанні з насиченим темним кольором поверхні чудово відтінює білу або кольорову крейду. Покриття антивідблиску робить перегляд ще більш комфортним.

У чому переваги такого виробу?

  • Естетичний зовнішній вигляд. Конструкція виглядає стильно та лаконічно, доповнюючи лофтові, вінтажні інтер'єри;
  • Просте впровадження. На покритті можна необмежену кількість разів змінювати написи, просто стираючи все губкою. Фарбування на власних потужностях забезпечує стійкість покриття без вигоряння і слідів зносу;
  • Компактні розміри та невелика вага, що спрощує транспортування.

Купити планер із цілями також можна у нашому інтернет-магазині. Органайзери у вертикальному чи горизонтальному розташуванні, різних варіантах розмірів представлені в каталозі.