0
0
0

Дошка маркерна шкільна

Код товару: Стандарт
0
Поверхня: Маркерна Колір поверхні: Білий Матеріал поверхні: Металополімер Розмір поверхні: 3000*1000мм Вага: 15 кг
9 481.00 грн
Передзамовлення

Щоб створити оптимальні умови для навчання дітей, варто купити маркерну шкільну дошку. На відміну від традиційного крейдяного варіанта, обладнання для написання маркером більш практичне, довговічне та має презентабельний, естетичний зовнішній вигляд. Самі учні відзначають, що працювати з такою дошкою простіше і приємніше: руки не брудняться крейдою під час написання, а щоб стерти все, не треба мочити ганчірку.

Маркерні дошки для школи: види та характеристики

Конструктивно обладнання не відрізняється від того, на якому ми звикли писати крейдою. Залежно від комплектації, у замовленні йде 2, 3 або більше елементів дошки, поличка для маркера та губки, комплект для встановлення та технічна документація на товар. Основа дошки – лист металополімеру, покритий кількома шарами спеціальної емалі та запечений при високих температурах. У результаті утворюється ідеально рівне глянсове покриття, на якому легко писати сухостираемими маркерами. Цим обґрунтовано більш високу ціну на дошку шкільну маркерну.

Алюмінієва рамка надає конструкції стійкості, посилює елементи підкладка з ДСП, яка не дає дошці прогинатися при натисканні.

У каталозі представлені позиції з 1, 2, 3, 4, 5 та 7 поверхнями. Асортимент типорозмірів також широкий. шкільні дошки від виробника. випускаються у розмірах 2,25 х1 м, 1,5 х1 м, 3х1 м, 2х1 м, 3х1,2 м і т.д.

Переваги шкільних маркерних дощок

Купити дошку маркерну шкільну в Україні можна в інтернет-магазині ТСО. Ми пропонуємо продукцію для навчальних закладів та офісів. Чому варто зробити замовлення?

  1. Якісне та довговічне покриття, на якому легко писати маркером.
  2. Простий догляд: написане витирається сухою губкою або спеціальним розпилювачем.
  3. Великий вибір дощок у стандартних розмірах та можливість замовити позиції в індивідуальних габаритах.
  4. Міцність та стійкість до пошкоджень, ударів за рахунок посиленого алюмінієвого профілю.
  5. Естетичність та стильний зовнішній вигляд дощок.
  6. Розкреслення дощок виконується з використанням лазерної технології: так металополімерна основа дошки не ушкоджується, а розмітка зберігається набагато довше, ніж при механічному нанесенні.

Шкільні дошки для крейди купити можна також у нашому інтернет-магазині. Наші менеджери допоможуть обрати варіант та оформити замовлення, оперативно відправлять товар.